Archiv článků

PostHeaderIcon Informace k otevření MŠ

Podmínky pro nástup dětí do MŠ 12. 4. 2021:

 

Dle vládního nařízení zahajujeme 12. 4. 2021 opět provoz za následujících podmínek:

 

Docházka do MŠ je umožněna pouze dětem povinně předškolně vzdělávaným a dětem zaměstnanců IZS. (nutnost doložit potvrzení od zaměstnavatele, že spadají do skupiny IZS)

Děti budou ve 4 neměnných, maximálně 15ti členných skupinách. (Děti ze třídy „Koťátek“ tedy budou až do odvolání vládního nařízení rozděleny). Skupiny se nesmí spojovat, ani potkávat.

Děti i zaměstnanci MŠ budou 2x týdně testováni antigenními testy z kraje nosu, které zajišťuje škola.

Testy budou dětem provádět rodiče sami pod dohledem zaměstnance MŠ, ještě před vstupem dítěte do budovy MŠ. Následně vyčkají na vyhodnocení testu. V případě pozitivního testu si dítě ihned odvedou domů, v případě negativního testu předají dítě zaměstnanci MŠ, který jej zavede do třídy.

Z organizačních důvodů voďte, prosím, děti do MŠ od 7:00 do 8:00 hod.

Vstup rodičů do budovy MŠ je nařízením vlády zakázán, proto při odpoledním příchodu pro dítě pouze zvoňte, dítě vám přivede zaměstnanec MŠ.

Děti nemusí mít ve školce roušku.

Nahlaste nám, prosím, nejpozději do pátku 9. 4. 2021 do 11:00 hod., zda Vaše dítě za těchto ztížených podmínek do MŠ v pondělí 12. 4. přivedete, abychom mohly včas vytvořit neměnné skupiny dětí.

Volejte na tel. 731 183 079 – MŠ nebo 732 259 979 – řed. MŠ.

Předškolní děti, které plnily povinnou distanční výuku, přinesou do MŠ vypracované materiály a pracovní listy k posouzení učitelkami.

Velmi nás mrzí komplikace, které vznikly nepříznivou epidemickou situací, ale bohužel musíme být všichni trpěliví, vládní nařízení dodržovat a doufat, že snad již brzy bude líp….

 

Za kolektiv mateřské školy Hana Kocábová, ředitelka

Comments are closed.