Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/onves.cz/skolka.onves.cz/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Informace o provozu

PostHeaderIcon Informace o provozu

Informace ohledně provozu MŠ v souvislosti se zahájením školního roku a opatřením proti Covid 19:

Provozní doba je od 6.15 hod. do 16.15 hod.

Při vstupu do MŠ si, prosím, dezinfikujte ruce. Roušky ani prohlášení o bezinfekčnosti mít nemusíte. U vstupu se nebude měřit teplota. Měřit se bude jen v případě, že by se některé dítě během dne necítilo dobře. V případě jakýchkoliv možných projevů nemoci budou rodiče ihned kontaktováni a musí dítě co nejdříve z MŠ vyzvednout a zajistit jeho ošetření u lékaře.

Upozorňujeme, že můžeme do MŠ přijmout jen dítě zdravé, bez jakýchkoliv projevů nemoci. Dítěti s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel), je umožněn vstup do školky pouze v případě, že přinese potvrzení od praktického lékaře.

Děti si opět budou nosit vlastní pití pro pitný režim během dne – uzavíratelné, podepsané plastové láhve. Nově příchozí děti si mohou pro lepší adaptaci v MŠ přinést vlastního plyšáka.

Sledujte, prosím, aktuální informace na webových stránkách MŠ a na nástěnkách v šatnách jednotlivých tříd.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Comments are closed.

Vyhledávání
Kontakt

Mateřská škola Ostrožská Nová Ves
příspěvková organizace
Školní 833
687 22 Ostrožská Nová Ves
IČO: 702 998 89

Mobil MŠ: 731 183 079
Mobil ředitelka: 732 259 979
Kuchyně: 733 356 723

Email: ms.skolka@onves.cz

Náhodné obrázky
DSC06393